درباره ما

ناب دیزاین در سال 1385 با جمعی از طراحان و برنامه نویسان شروع به کار کرد و در طی سالینان توانست تمامی خدمات طراحی وب سایت را به لیست خدمات خود اضافه کند. ما یک آژانس طراحی وب سایت کامل هستیم. اکنون که با شما صحبت می کنیم تیم ناب دیزاین در شهر های ( تهران – مشهد – تبریز – ارومیه ) مستقر بوده و علاوه خدمات سراسری در کشور در حال ارائه خدمات به چندین کشور اروپایی از جمله ( هلند ، آلمان ) می باشد.

با پیشرفت چشمگیر دنیای ارتباطات و نیاز مبرم به تبلیغات اینترنتی برای ارتقاء و توسعه فعالیت ها تقریباً همه کسب و کارها در حال ارتقاء خود به بالاترین سطح ممکن در این عرصه می باشند. ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا چشم اندازهای خود را تعریف ، برقراری ارتباط را رونق بخشند. تخصص اصلی ما طراحی وب سایت + طراحی گرافیک + تولید محتوا ، طراحی اپلکیشن و بازاریابی دیجیتال است. ما در زمینه های مختلف به شما کمک خواهیم کرد تا مجبور نباشید برای انجام پروژه خود چندین شرکت را استخدام کنید. ما بخشهای جداگانه ای برای توسعه وب ، توسعه برنامه ، بازاریابی دیجیتال داریم. همه این بخشها با هم همکاری می کنند تا پروژه شما را به یک داستان موفق تبدیل کنند.

یک وب سایت خوب برای نمایش نام تجاری منحصر به فرد شما است. وسیله ای برای جذب بازدید کننده ، نشان دادن آنچه انجام می دهید و تشویق آنها برای اقدام. در شرایط رقابتی امروز ، شما به وب سایتی نیاز دارید که زیبایی و ظرافت را با یک تجربه کاربری استثنایی ترکیب کندو بر اساس فناوری پیشرفته و مدرن ساخته شده باشد تا تجارت شما را به جلو سوق دهد. تیم ما متشکل از متخصصان طراحی و توسعه وب ، متخصصان ایجاد حضوری آنلاین برای تجارت شما هستند که تخیل را به تصویر می کشند ، رفتار کاربر را هدایت می کنند و بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل می کنند.