طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

آژانس طراحی سایت

خلاقیت ، نوآوری ، تحقیق و بررسی ، کسب رضایت حداکثر مشتریان سرلوحه فعالیت شرکت طراحی ناب دیزاین بوده و متخصصان و طراحان آن همواره تلاش کرده اند به سطح کیفی خدمات ناب دیزاین مطابق با استانداردهای روز جهان بیفزایند.

طراحان ما نوآور و خلاق هستند و با استفاده از استراتژی های جدید به استقبال طراحی سایت مد نظر شما می روند . این استراتژی ها منجر به طراحی خلاقانه وب سایت می شود و باعث میشود بازدیدکننده ی هدفمندی را به خود جلب کند .این روندی که ما دنبال می کنیم باعث می شود  بازدیدکنندگان در وب سایت شما بمانند و آنچه را  شما ارائه می دهید خریداری کنند .ما می دانیم که در صنعت های مختلف یا حتی در یک صنعت خاص کسب و کارها هدف های متفاوتی را دنبال می کنند ، به همین خاطر ما برای تهیه وب سایت های سفارشی شما متناسب با نیازهای مشتریانتان وقت می گذاریم . طراحان ما سایت شما را با توجه به محصولات ، خدمات و مخاطبان شما سفارشی می کنند . آنها یک وب سایت پاسخگو ایجاد می کنند که به کسب و کار شما حضور آنلاین می دهد .

طراحی وب سایت

ما در ناب دیزاین شما را در اولویت قرار می دهیم. همچنین می توانید همواره جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید خوشحال می شویم در کنار شما باشیم.

تحقیقات ، آنالیز و استراتژی ها

تیم طراحی ما شامل مدیران فنی ، طراحان وب ، ایده پردازان حرفه ای می باشد که در طراحی خلاقانه سایت مد نظر شما با هم همکاری می کنند . این گروه قبل از رسیدن به تصمیم نهایی برای طراحی سایت شما تحقیق ، تجزیه و تحلیل اساسی بر نیاز ها و خواسته های شما خواهند داشت . ما به استراتژیهای مبتنی بر تحقیق متکی هستیم زیرا اهمیت اهداف شما ، رقابتی که کسب و کار شما با آن روبرو است و همچنین نیازهای مشتریان را درک می کنیم.  و عوامل مختلفی نظیر استراتژی محتوا ، برند یابی ، موقعیت یابی و مخاطبان هدف را زیر نظر گرفته تا به خروجی مورد نیاز دست پیدا کنیم.

طراحی خلاقانه

در جهانی که تقلید راه آسانی را برای شما فراهم می کند ، کار با یک شرکت خلاق طراحی وب سایت بسیار مهم است . ما برای استفاده از مهارت های طراحی وب خود وقت می گذاریم تا راه حل هایی ارائه دهیم که ایده های شما را در بر گیرد. ما مطمئن می شویم که شما یک وب سایت دریافت کرده اید که هم برای کسب و کار شما و هم برای مشتریان آن به راحتی کار می کند. اگرچه راه حلهای کارآمد ممکن است مقرون به صرفه تر به نظر برسند ، اما یک وب سایت خلاق و خوب طراحی شده می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست را ایجاد کند.

توسعه

چگونه ما با هر پروژه بالاترین سطح تجربه کاربر و دقت در طراحی را ارائه می دهیم؟ تیم توسعه دهندگان ما همراه با طراحان اصلی سایت و مدیران تولید محتوا کار می کنند تا از کیفیت و نتایج مطلوب اطمینان کامل حاصل کنند . در حالی که این فرایند بسیار وقت گیر است ولی کمک می کند که ما بتوانیم نتایج با کیفیت عالی را به طور مکرر ارائه دهیم . در روند کار ، ما رنگ ، ماهیت و چهره مارک تجاری را در سرتاسر وب سایت ثابت نگه می داریم که این باعث می شود اولین برداشت طولانی مدت باشد و تجربه کاربر را به یاد ماندنی کند.

راه اندازی و پشتیبانی

مهم نیست که چقدر کار در ایجاد وب سایت و راه اندازی آن انجام شود ، ارزش واقعی یک وب سایت به تجربه کاربری آن بستگی دارد . وب سایت هایی که طراحی می کنیم بصری ، پاسخگو و جذاب هستند و با دقت طراحی شده و بی عیب و نقص کار می کنند . ما خود را به جای کاربر می گذاریم تا بفهمیم تجربه آنها واقعا چگونه است. بعد خلاق ما یک بستر جامد برای تعریف رنگ ، پیام رسانی ، شمایل نگاری ، طرح و تعاملات جذاب دارد که درک ما را از خواسته های شما نشان می دهد.

ما قبل از ایجاد یک وب سایت سفارشی ، در مورد ارزش کار مشتری تحقیق می کنیم و کار منحصر به فرد شما را یاد می گیریم تا اطمینان حاصل کنیم که همه کارهایی که انجام می دهیم به شما و برند شما برای رشد کمک می کند.

ما ناب دیزاین را با ترکیب مهارت های خود برای توسعه وب ، استراتژی محتوا و رسانه های اجتماعی در یک تیم قدرتمند و باهوش گردهم آورده ایم. تیم ما از طراحان ، استراتژیست های خلاق و مدیران پروژه بهره می برد ، بنابراین از نتیجه کار خیالتان راحت باشد. ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا میزان بازدید ، فروش و موفقیت در مارک تجاری خود را افزایش دهید. ما می خواهیم به اهداف رشد شما ، بدون توجه به جایی که اکنون هستید ، کمک کنیم. در ناب دیزاین مادر حال حل چالش های امروزی و ایجاد نوآوری های جدید هستیم که نیازهای بعدی را برآورده می کند.

فلسفه ما

ما راه حل های هوشمندانه ای برای طراحی وب سایت ایجاد می کنیم که به صاحبان مشاغل کمک می کند تا تعداد کاربران و درنهایت درآمد خود را افزایش دهند. خدمات طراحی وب حرفه ای ما ناشی از سالها تجربه و سابقه درخشان ما در این زمینه می باشد . در حقیقت ، ما افتخار می کنیم که مقدار زیادی از کارهایی که امروز انجام می دهیم ناشی از مراجعه مشتریان قبلی است که موفقیت در خدمات ما را تجربه کرده اند.

قدرت ارتباط با مشتری

ما در تمام مراحل طراحی و توسعه وب سایت در کنار شما هستیم تا جزئیات پروژه شما از قلم نیفتد. برای فعال ماندن در بالاترین سطح ارتباطات ، ما هرگز پروژه های بیشتر از آنچه را كه می توان همزمان انجام دهیم ، به عهده نمی گیریم و این اطمینان را می دهیم که همیشه بهترین منابع و استعدادهای برتر را در دسترس مشتریان خود بگذاریم.

ظرافت و سادگی در طراحی و توسعه وب سایت

موثرترین راه حل ها راه حل هایی هستند که طراحی ساده ای داشته باشند و دارای عناصر تمیز و ظریف باشند که کاربر را تحت فشار قرار نمی دهند. ما وب سایت های ساده و تأثیرگذاری ایجاد می کنیم که اطلاعات را به روشی راحت و سرگرم کننده برای کاربران ارائه می دهند. با این روش ، ما مسائل مربوط به ناسازگاری مرورگر ، نقص قابلیت استفاده و اشکالات طراحی را به حداقل می رسانیم. تیم متخصص ما قابل اعتماد ، پاسخگو و متعهد به پیشبرد تجارت شما هستند.

ما یک تیم باتجربه از طراحان وب سایت داریم که با شما همکاری خواهند کرد تا وب سایتی را بسازند که به رشد بازدید شما کمک کند و بازدید کنندگان وب سایت شما را به مشتری تبدیل کند.

هنگام مرور نمونه کارها ، متوجه طراحی عالی و مشخصی می شوید که همه سایت های ما دارند. ما تجربه کاربران بازدید کننده از حضور در وب سایت شما را کنترل می کنیم ، و داستان روشنی از آنچه شما را از رقبای خود متمایز می کند ، بیان می کنیم.

شما برای استفاده از وب سایت خود به کسی وابسته نخواهید بود. همه سایت های ما دارای فیلم های آموزشی برای کمک به شما در ویرایش و استفاده از وب سایتتان هستند.

تیم سئو ما با آگاهی به جدیدترین روش ها و با آشنایی کامل به سئو آماده ارائه خدمات به شما هستند. اگر به مشاور سئو برای برنامه ریزی محتوا نیازمند هستید و یا به خدمات کامل سئو احتیاج دارید ، ما می توانیم به شما کمک کنیم.

برای دریافت وضعیت وب سایت و تجزیه و تحلیل رقبای خود با ما تماس بگیرید. ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید رتبه وب سایت خود را بهبود ببخشید ، رقبای شما برای سئو خود چه کرده اند و با توجه به بازار ، شما  چه تاکتیک های بازاریابی دیجیتال را برای رسیدن به بهترین عملکرد اجرا خواهید کرد .

روند طراحی وب سایت در ناب دیزاین

قبل از هر کاری نیاز های شما توسط تیم فنی سنجیده می شود ، مخاطبین هدف شما شناسایی می شوند. چارچوب کلی وب سایت شما پیاده سازی می شود و بعد یک جلسه مشاوره در صورت تمایل شما قرار داد طراحی وب سایت با شما بسته می شود.

تیم طراحی ui وب سایت شما را با استفاده از DX طراحی و به شما طرح کلی وب سایت که قرار است داشته باشین را نشان می دهند. در صورت تایید شما طراحی صفحه های داخلی آغاز می شود و یا با توجه به درخواست های شما تغییراتی در کل وب سایت انجام می شود. بعد از تایید مرحله بعدی آغاز می شود.

تیم برنامه نویسی و سئو به صورت مشترک طرح وب سایت را به یک سایت داینامیک تبدیل می کنند. و سایت توسط کارشناسان تست و خطا یابی می شود و سایت آماده بارگذاری می شود.

در صورتی که تولید محتوا وب سایت شما نیز بر عهده ما بوده باشد کار تولید محتوای شما موازی با طراحی شروع شده و اکنون محتوا نیز آماده بارگزاری می باشد.

خوب آموزش های لازمه به شما جهت مدیریت وب سایتتان داده می شود و تیم پشتیبانی همیشه در کنار شما خواهد بودد.

سایر خدمات مرتبط با طراحی وب سایت ناب دیزاین

ناب دیزاین یک شرکت طراحی وب سایت کامل است لذا کلیه خدمات مرتبط با طراحی وب سایت را ارائه می دهد که می توانیم به سئو و تولید محتوا اشاره کنیم

تولید محتوا

مصرف کنندگان می دانند چگونه محتوای با کیفیت بالا را شناسایی کنند و ضروری است که بتوانند هر زمان که بخواهند به آن دسترسی پیدا کنند. محتوای کاملاً تحقیق شده ای که کارشناسان ما ایجاد می کنند در جذب و ترغیب مشتریان احتمالی با هدف افزایش ارتباط و افزودن سود شما موثر است. تمام محتوایی که ما برای هدف ایجاد می کنیم ، براساس تجربه کاربر ، داستان سرایی و توصیه های پیام رسانی است .

سئو

سئو ، بهینه سازی تمام صفحات یک وب سایت برای رتبه بندی بالاتر و دریافت ترافیک ارگانیک بیشتر از طریق موتور های جستجو است . تیم ما نه تنها محتوا ، بلکه عناصر خارج از صفحه مانند کدهای منبع HTML و پیوندها را نیز بهینه می کند . با توجه به تغییرات زیاد سئو از گذشته تا امروز بهتر است با شرکتی که از آخرین دانش و اطلاعات برخوردار است کار کنید .

پرسش های متدول طراحی وب سایت

هزینه طراحی وب سایت چقدر است ؟

تا وب سایت شما مورد تحلیل و بررسی قرار نگیرد نمی توان رقم مشخصی برای آن اعلام کرد. بهترین پیشنهاد ما هم به شما این است که اگر قبل از بررسی و تحلیل سایت شما قیمتی به شما ارائه می شود فقط از انجا فرار کنید.

طراحی یک وب سایت چقدر زمان می برد ؟

همان گونه که گفته شد بدون تحلیل وب سایت زمان مشخصی نمی توان برای آن ارائه داد ولی ما یک زمان تقریبی به شما ارائه می دهیم یک سایت شرکتی 10 الی 30 روز کاری و یک سایت فروشگاهی از 20 تا 40 روزی کای می تواند زمان بر باشد.

آیا ناب دیزاین طراحی سایت اختصاصی ارائه می دهد ؟

بله ما در ناب دیزاین طراحی سایت شما را از روی کاغذ شروع می کنیم و در نهایت یک سایت کامل به شما تحویل می دهیم. خط قرمز ما در ناب دیزاین قالب های آماده است.