خرید رپورتاژ آگهی

خرید رپورتاژ آگهی

تضمین بهترین قیمت بازار

در دنیای امروز، روابط عمومی و به‌طور خاص، روابط عمومی دیجیتال اهمیت بسیار ویژه‌ای دارد. یکی از زیر مجموعه‌های مهم در مبحث روابط عمومی، رپورتاژ آگهی است. البته باید این نکته را نیز در نظر داشت که تنها انتشار رپورتاژ آگهی در روابط عمومی تاثیر نداشته و عوامل دیگری نیز در این خصوص وجود دارند که در نتیجه کلی کار از جمله معرفی خدمات و یا محصول در رسانه‌ها، بی‌اثر نیستند.

تکنولوژی در همه ابعاد زندگی تاثیر و نقش دارد، به همین دلیل حتی ساده‌ترین فعالیت‌های روزانه نیز تا حد زیادی به سمت مدرنیته در حال حرکت است. خرید نیز یکی از همین امور است؛ که در گذشته‌هایی نه چندان دور به صورت معمولی و به روش حضوری انجام می‌شد اما امروزه شکل و شیوه‌ای مدرن به خود گرفته‌است. به همین منظور و در راستای گسترش و پیشرفت شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها، صاحبان کسب و کار نسبت به شیوه‌های جدید تبلیغات اقداماتی را انجام دادند. اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی را دارید با ما همراه باشید.

رپورتاژ آگهی

به احتمال زیاد شما هم دیده و یا شنیده‌اید که کسب و کارهای بسیاری در برخی از سایت‌ها و رسانه‌های پرطرفدار و پر مخاطب اقدام به انتشار رپورتاژ آگهی در حوزه‌های مختلفی کرده‌اند. در ادامه مطلب گفته‌ایم که رپورتاژ آگهی اصولی و مناسب چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؛ همچنین برای خرید رپورتاژ آگهی، شما را راهنمایی کرده‌ایم.

رپورتاژ آگهی چیست

به‌طور کلی، رپورتاژ آگهی مدلی از تبلیغات متنی است که در قالب یک خبر و گزارش، برای مخاطب نمایش داده می‌شود. گفته‌ می‌شود که رپورتاژ آگهی در واقع نوعی اطلاعیه است که به منظور اطلاع‌رسانی اتفاقات کسب و کار از سمت واحد روابط عمومی، با انتشار در رسانه‌های مختلف و هدفمند و مرتبط، در اختیار مردم قرار می‌گیرد. رپورتاژ آگهی تبلیغاتی همسان است که در قالب یک گزارش منتشر می‌گردد. که البته این گزارش خبری بر اساس اصول تبلیغاتی و توسط افراد خبره و متخصص تهیه می‌گردد که مخاطبان در یک مسیر مشخص و هدفمند هدایت و همراهی شده و نتیجه مورد نظر شما حاصل خواهد شد.

ساختار رپورتاژ آگهی در تبلیغات اینترنتی

فضای اینترنت در دنیای امروزی مخاطبان بسیاری دارند و به همین دلیل بازاریابی و تبلیغات نیز از ساختار جدیدی برخوردار شده و رنگ و بویی دیگر به خود گرفته‌اند و ابزارهای تبلیغات دیجیتال و آنلاین را بکار گرفته شده‌اند. بنابراین یکی از مهمترین اقدامات روابط عمومی در جهت اطلاع‌رسانی، تبلیغات و برقراری ارتباط با مخاطبان، رپورتاژ آگهی است که در تبلیغات اینترنتی تاثیر بسیار مهمی دارد. بنابراین شما می‌توانید با خرید رپورتاژ آگهی و انتشار آن در سایت‌های پر بازدیدی مه مخاطبان هدف شما در آن حضور دارند، برنامه تبلیغاتی خود را اطلاع رسانی کنید.

مزایای خرید رپورتاژ آگهی

کمپین‌های مربوط به روابط عمومی و رپورتاژ آگهی در مدل‌ها و اشکال مختلف و متنوع انجام می‌گیرند و تاثیر زیادی دارند، و فراگیر بودن این روش که سبب انتشار متن را در طیف وسیعی از رسانه‌های آنلاین و آفلاین می‌شود، از اصلی‌ترین مزیت‌های خرید رپورتاژ آگهی است. البته که این روش از مزیت‌های دیگری نیز برخوردار است که عبارتند از:

برند سازی

رپورتاژ آگهی فراگیر است و جامعیت دارد، بنابراین امکان انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی مختلف، رسانه‌های مکتوب، سایت‌های پرمخاطب و پربازدید و دیگر کانال‌هایی که توزیع محتوای بسیاری دارند، وجود دارد که به این روش می‌توانید مخاطبان بسیاری را از مخاطبان خود قرار دهید. بنابراین با خرید رپورتاژ آگهی شانس دیده شدن برند و محصولات شما را چندین برابر خواهد شد.

مناسب برای همه

از دیگر مزیت‌های تهیه رپورتاژ آگهی این است که این روش برای همه انواع کسب و کارها، چه بزرگ و چه کوچک و با اهداف مختلف تاثیرگذار است و جذب مخاطب می‌کند. بنابراین شما با خرید و انتشار یک رپورتاژ آگهی قدرتمند، می‌توانید مقصود خود را به گوش مخاطبان زیادی برسانید.

افزایش اعتبار برند

افزایش مخاطبان؛ کمک به بیشتر دیده‌شدن و برند سازی، برخی از مهم‌ترین مزیت‌های خرید و تهیه رپورتاژ آگهی است که در قبل‌تر نیز به آن‌ها اشاره شد. و در همین راستا، تداوم در انتشار آگهی شما، می‌تواند اعتبار سازی و افزایش اعتبار برند شما را به دنبال داشته باشد.

هزینه مناسب

خرید رپورتاژ آگهی نسبت به سایر شیوه‌ها از هزینه‌های مناسب و معقول‌تری برخوردار هستند و شما با یک رپورتاژ قوی به همراه پرداخت هزینه‌ای مناسب، می‌توانید علاوه بر انتقال پیام خود به مخاطبان هدف، اوضاع سئوی سایت خود را نیز ارتقا داده و بهبود بخشید. که این مورد نیز، از دیگر مزایای این روش است.

خرید و انتشار رپورتاژ آگهی چه اهمیتی دارد

طبیعی است که کسب و کارهای مختلف با هدف‌های متفاوت برای انتشار آگهی خود در رسانه‌ها اقدام می‌کنند. که این‌کار، بهبود و ارتقا سئو سایت، افزایش شناخت و اعتماد از برند، اجرای کمپین‌های روابط عمومی و مهم‌تر از همه؛ افزایش فروش، از اصلی‌ترین نکاتی است که اهمیت خرید رپورتاژ آگهی را بیان می‌کند. چرا که این شیوه از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی محتوایی برای کسب و کار شما است که در واقع یک تیر و چند نشان است. برای خرید و تهیه رپورتاژ آگهی این نکته را در نظر داشته باشید که رپورتاژ آگهی یک سرمایه‌گذاری فوق‌العاده ‌به‌شمار می‌آید که راهی برای تبلیغ کسب و کار شما است و جذب بک لینک های قدرتمند و موثر در رتبۀ گوگل را به همراه دارد.

تعرفه و قیمت رپورتاژ آگهی چقدر است

همه سایت‌ها برای انتشار و نمایش رپورتاژ شما، هزینه‌ای را دریافت می‌کنند که در هر سایت، حتی با زمینه فعالیت مشترک متفاوت است، چرا که هیچ مرجعی برای تعیین قیمت‌ها و تعرفه‌ها به صورت ثابت وجود ندارد و هر سایت با توجه به قوانین داخلی خود یک هزینه مشخصی را برای رپورتاژ آگهی تعیین شما می‌کند. قبل از اقدام به انتشار آگهی در هر سایت، ابتدا کیفیت سایت را مورد بررسی قرار دهید. برای این منظور می‌توانید قدرت صفحه و قدرت دامنه چند سایت پرمخاطب و پربازدید را با یکدیگر مقایسه نمایید. معمولا تعرفه‌های خرید و انتشار رپورتاژ آگهی در سایت‌های ایرانی مبلغی بین  200 هزار تومان تا 2 میلیون و 500 هزار تومان متغیر است.

انتشار رپورتاژ آگهی

هماهنگی با وب‌سایت‌ها در خصوص انتشار رپورتاژ آگهی، کاری دشوار و بسیار وقت‌گیر است. به همین دلیل پلتفرم‌هایی به همین منظور طراحی شده‌اند که کسب و کارها‌ی مختلف را از وب‌سایت‌های حوزه‌های مختلف برای منتشر کردن آگهی و لیست قیمت‌ها آگاه و باخبر می‌کنند؛ که با کمک این پلتفرم‌ کسب و کارهای مختلف بتوانند اقدام مناسب‌تر و راحت‌تری را برای خرید و انتشار رپورتاژ آگهی ارزان و دائمی در یک سایت برگزیده انجام دهند.

الگوریتم‌های مهم در رپورتاژ آگهی

برای اینکه یک خرید موفق از رپورتاژ آگهی خود داشته باشید، می‌بایست از یک‌سری الگوریتم پیروی کنید تا رپورتاژ شما هوشمندانه‌تر و قوی‌تر از رقبا عمل کند. که این الگوریتم‌های مربوطه عبارتند از:

نخستین نکته؛ بررسی کمیت و کیفیت سایتی است که برای اینکار انتخاب کرده‌اید. دقت داشته باشید که با انتخاب سایت مناسب می‌توانید از رقبای خود برتری پیدا کنید. سایت‌هایی که رپورتاژ خود را در آن منتشر می‌کنید باید از اتوریتی بالاتر و اسپم اسکور پایین‌تر در مقایسه با سایر سایت‌ها برخوردار باشد. نکته بعدی این است که سئو مناسب رپورتاژ، در جذب مخاطبان بسیار قوی عمل می‌کند.

قبل از خرید رپورتاژ باید از اینکه محتوای شما به‌صورت دائمی در سایت منتشر کننده باقی می‌ماند، اطمینان پیدا کنید و همچنین سایت منتشر کننده نیز می‌بایست نسبت به دائمی بودن آن و فالو بودن هایپرلینک‌ها به شما اطمینان و تعهد دهد. این‌‌که تیتر رپورتاژ شما در صفحه اول سایت نمایش داده شود، از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین حتما باید تیر در صفحه اول در کنار سایر مطالب سایت قرار گیرد تا مورد توجه کاربران و حتی گوگل قرار گیرد. در غیر این صورت کاربران سایت رپورتاژ شما را مشاهده نخواهند کرد و این به لحاظ برندینگ، هیچ‌گونه ارزشی ندارد و میزان تاثیر گذاری آن بسیار پایین است.

نکات مهم قبل از خرید رپورتاژ آگهی

قبل از خرید رپورتاژ آگهی نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  • هاستینگ وب سایت می‌بایست دارای وضعیتی کاملا پایدار و مناسب باشد.
  • شرایط بهینه سازی محتوایی و فنی سایت، می‌بایست قابل قبول قوانین گوگل باشد.
  • سایت از یک برنامه منظم سالانه برای تولید محتوای باکیفیت و یونیک برخوردار باشد.
  • از سایت‌های پرمخاطب و پربازدید مثل سایت‌های خبری با پایین ترین اسپم اسکور و بالاترین اتوریتی فهرست تهیه کنید تا برای انتشار رپورتاژ برنامه سالانه و منظم داشته باشید.
  • بر اساس یک برنامه ریزی منظم برای تولید محتوای رپورتاژ، عمل کرده و برای سایت خبری یک محتوای خاص در نظر بگیرید.
  • هر رپورتاژ آگهی در ذهن کاربران سایت و مخاطبان شما تاثیر خاصی دارد. بنابراین با خلاقیت در نوشتن و تهیه محتوا تلاش کنید مشتریان و مخاطبان بیشتری را به برند خود علاقه‌مند و جذب کنید.

جمع‌بندی

یکی از بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین شیوه‌های تبلیغاتی، اطلاع‌رسانی و ارتباط با مخاطب از طریق خرید رپورتاژ آگهی است که می‌توانید با این روش یک تیر و چند نشان داشته باشید. هم اینکه می‌توانید پیام خود را به طیف وسیعی از مخاطبان منتقل کنید و هم اینکه انتشار رپورتاژ در سایت‌های پربازدید و پرمخاطب و در بهبود سئوی سایت کمک بسیاری می‌کند و همچنین مزیت‌های دیگر، که در قسمت‌های قبلی به آن‌ها اشاره کرده‌ایم. همه کسب و کارها امکان استفاده از این ورش تبلیغاتی را دارند اما به شرطی که رپورتاژ آن‌ها حرفه‌ای و طبق استانداردها تهیه گردیده باشد.