تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان

ناب دیزاین آموزش 27 مه 2022
تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان

هدف نهایی از انجام سئو جذب مشتری و افزایش فروش می باشد حالا صرف نظر از اینکه با وایرال ترافیک یا سئو ترافیک به این مهم دست یابیم. یکی از کارهایی که در این راستا می توان انجام داد جمع آوری ایمیل مشتریان است. با انتشار محتوای جدید در سایت با استفاده از ایمیل می توانید مشتریان خود را در اسرع وقت آگاه کنید و یا برای تبلیغ و معرفی محصول جدیدی که در سایت خود قرار داده اید با ارسال ایمیل به مشتریان اطلاع دهید. این روش هزینه ای برای شما ندارد پس تا می توانید نسبت به جمع آوری ایمیل و اطلاعات مشتریان خود اقدام کنید و آن ها را از آخرین اخبار مطلع سازید.

مشتریان و بازدیدکنندگان سایت ما بزرگترین دارایی ما به حساب می آیند چون میزان درآمد ما ارتباط مستقیمی با آنها دارد. البته تاکتیک ها و استراتژی های فنی زیادی برای جذب بازدیدکننده وجود دارد مانند پاپ اپ ها، اسلایدر، پیغام های خوش آمدگویی و… یا تکنیک های روانشناختی مثل شخصیت های جذاب و یا کسانی که در محیط های اجتماعی فعال هستند. هدف اصلی ما در این آموزش این نیست که به شما یاد بدهیم چگونه تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان تبدیل نمایید ولی در جلسات آینده به طور مفصل به این مطلب خواهیم پرداخت.

اگر جلسات قبلی آموزش ها را تا به اینجا دنبال کرده باشید به شما گفتیم که برای رشد وبلاگ از چه تاکتیک هایی استفاده کنید، چه چیزهایی را چه زمانی انتشار دهید تا بهترین نتیجه را برای شما در پی داشته باشد. البته مهم ترین مساله برای ما این است که مطلبی که انتشار می دهیم چگونه رنک خوبی در گوگل دریافت نماید. در جلسات بعدی آموزش ها در مورد نحوه انتخاب بهترین کلمات کلیدی صحبت خواهیم کرد و به شما آموزش خواهیم داد چگونه با استفاده از کلمات کلیدی مناسب به رتبه های برتر گوگل راه یابید.

شرکت طراحی سایت ناب دیزاین با بهره گیری از طراحان و سئوکاران حرفه ای می تواند در کمترین زمان اقدام به بررسی سایت شما نموده و مشکلات موجود و راه حل های آن ها را به شما ارائه نمایید. کارشناسان این شرکت با آگاهی از آخرین تغییرات ایجاد شده در الگوریتم های گوگل می توانند رتبه وب سایت شما را در گوگل تضمین نمایند. برای آگاهی از قیمت طراحی وب سایت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.