20 راه موثر برای افزایش بازدید وب سایت

ناب دیزاین وبلاگ 14 آوریل 2021
20 راه موثر برای افزایش بازدید وب سایت

اگر از یک بازاریاب یا صاحب مشاغل بپرسید که در جهان بیشتر چه چیزی را دوست دارند ؟ مطمئناً آنها “مشتریان بیشتر” را به شما خواهند گفت. مشتریانی که با بازدید از وب سایت شما می توانند زیاد و زیادتر شوند . روش های زیادی وجود دارد که می توانید میزان بازدید را در وب سایت خود افزایش دهید و ما در این مقاله آنها را بررسی خواهیم کرد .

1. تبلیغ کنید

این یکی بسیار واضح است ، جستجوی پرداخت شده ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و تبلیغات نمایشی ، همه از روشهای عالی جذب بازدید کننده نام تجاری شما و جلب توجه سایت شما در مقابل مردم است. استراتژی های پرداخت شده خود را متناسب با اهداف خود تنظیم کنید – آیا فقط بازدید بیشتری می خواهید یا به دنبال افزایش تبدیل ها نیز هستید؟ هر کانال پولی مزایا و معایب خود را دارد ، بنابراین قبل از مراجعه به کارت اعتباری خود ، در مورد اهداف خود خوب فکر کنید.

اگر امیدوارید که بازدید بیشتر از سایت شما منجر به فروش بیشتر شود ، باید کلمات کلیدی با هدف تجاری بالا را به عنوان بخشی از استراتژی های جستجوی پرداخت شده خود هدف قرار دهید. بله ، رقابت برای این عبارات جستجو می تواند شدید و پر هزینه باشد ، اما بازدهی ارزش آن را دارد.

2. اجتماعی شوید

تولید محتوای عالی کافی نیست شما باید فعال باشید. یکی از بهترین راه ها برای افزایش بازدید به وب سایت شما استفاده از کانال های رسانه های اجتماعی برای تبلیغ محتوای خود است. Twitter برای پیوندهای کوتاه ، سریع ایده آل است ، در حالی که تبلیغات Google+ به سایت شما کمک می کند تا در نتایج جستجوی شخصی نشان داده شود و به ویژه در طیف های B2B موثر به نظر می رسد. اگر شما یک شرکت تولید کننده محصولات B2C هستید ، ممکن است جذابیت زیادی در سایت های اجتماعی پرتحرک مانند Pinterest و Instagram پیدا کنید.

3.میکس کردن

فرمول جادویی برای موفقیت در بازاریابی محتوا وجود ندارد. به همین دلیل ، طول و قالب محتوای خود را تغییر دهید تا در انواع مختلف خوانندگان ، جذابیت بیشتری داشته باشد. با حداکثر تأثیر ، پست های وبلاگ کوتاهتر و مبتنی بر اخبار را با محتوای فرم طولانی و همچنین ویدیو ، اینفوگرافیک و داده های مبتنی بر داده ، ترکیب کنید.

4. عناوین مناسب

عنوان یکی از مهمترین قسمتهای محتوای شماست. بدون یک عنوان جذاب ، حتی جامع ترین پست وبلاگ نیز خوانده نمی شود. بر مهارت تیتر نوشتن تسلط داشته باشید. بنابراین قبل از ورود به “انتشار” ، درباره عنوان خود خوب فکر کنید.

5. به سئوی On-Page توجه کنید

بهینه سازی محتوای شما برای موتورهای جستجو هنوز یک عمل ارزشمند است. آیا در حال ایجاد پیوندهای داخلی به محتوای جدید هستید؟ در مورد توضیحات متا چطور؟ بهینه سازی برای سئوی سایت نیاز به سن ندارد و این می تواند به افزایش ترافیک ارگانیک شما کمک کند.

6. کلمات کلیدی دم بلند را هدف قرار دهید

کلمات کلیدی با ارزش و محبوب خود را پیدا کنید . وقت آن رسیده که کلمات کلیدی دم بلند را نیز هدف قرار دهید. کلمات کلیدی Long-tail اکثر جستجوهای وب را شامل می شوند ، به این معنی که اگر آنها را به عنوان بخشی از جستجوی خود در مرورگرها خود هدف قرار ندهید ، از دست خواهید داد.

7. دیگران را به وبلاگ مهمان در سایت خود دعوت کنید

وبلاگ نویسی مهمان یک خیابان دو طرفه است. علاوه بر ارسال مطالب به وبلاگ های دیگر ، افراد موجود در مکان خود را به وبلاگ نویسی در سایت خود دعوت کنید. آنها احتمالاً مقاله مهمان خود را که می تواند خوانندگان جدیدی را به سایت شما بیاورد ، به اشتراک می گذارند و به آن لینک می دهند. فقط مطمئن باشید که شما فقط محتوای با کیفیت و اصلی را بدون پیوندهای ناخواسته ارسال می کنید ، زیرا Google در تلاش است وبلاگ نویسی مهمان با کیفیت پایین را کنترل کند.

8. Schema Microdata را پیاده سازی کنید

پیاده سازی طرحواره (یا قالب دیگر ریز داده ها) لزوماً بازدید از وب سایت شما را به خودی خود افزایش نمی دهد ، اما ربات های موتور جستجو به راحتی می توانند صفحات شما را پیدا و فهرست بندی کنند. یکی دیگر از مزایای استفاده از طرحواره برای سئو این است که می تواند به قطعه های سایت غنی تری منجر شود ، که می تواند نرخ کلیک را بهبود بخشد.

9. پیوند داخلی

قدرت نمایه پیوند شما فقط به تعداد سایتهایی که به شما لینک می شوند تعیین نمی شود – می تواند تحت تأثیر ساختار پیوند داخلی شما باشد. هنگام ایجاد و انتشار محتوا ، حتماً فرصت های پیوندهای داخلی را تحت نظر داشته باشید. این نه تنها به سئو کمک می کند ، بلکه منجر به تجربه بهتر و مفیدتری برای کاربر می شود –  در واقع سنگ بنای افزایش بازدید به وب سایت شما می باشد.

10. با رهبران اندیشه صنعت مصاحبه کنید

فکر می کنید مصاحبه فقط برای افراد بزرگ است؟ تعجب خواهید کرد اگر فقط از آنها بخواهید چند نفر مایل به صحبت با شما هستند. ایمیل های درخواست مصاحبه را برای رهبران صاحب نظر در صنعت خود ارسال کنید و مصاحبه ها را در وبلاگ خود منتشر کنید. نه تنها شناخت نام باعث افزایش اعتبار و افزایش بازدید به وب سایت شما می شود ، بلکه مصاحبه شونده محتوا را نیز به اشتراک می گذارد و دامنه آن را بیشتر گسترش می دهد.

11. از بازاریابی ایمیلی غافل نشوید

بسیاری از مشاغل بر روی جذب مشتری جدید از طریق بازاریابی محتوا متمرکز شده اند که آنها روش های سنتی تر را فراموش می کنند. بازاریابی از طریق ایمیل می تواند ابزاری قدرتمند باشد و حتی یک انفجار ایمیل با موفقیت متوسط می تواند منجر به افزایش قابل توجهی در ترافیک شود. فقط مراقب باشید که افراد را با ایمیل های بی امان در مورد هر بروزرسانی در کسب و کار خود بمباران نکنید. همچنین از قدرت بازاریابی مستقیم غافل نشوید ، به ویژه از افرادی که قبلاً از محصولات یا خدمات شما لذت برده اند. یک یادآوری ایمیل دوستانه در مورد یک سرویس یا محصول جدید نیز می تواند به شما در افزایش بازدید کمک کند.

12. اطمینان حاصل کنید که سایت شما پاسخگو است

روزهایی که مرور اینترنت منحصراً روی رایانه های رومیزی انجام می شد ، مدتهاست که سپری شده است. امروزه افراد بیشتری از هر زمان دیگری از دستگاه های تلفن همراه برای دسترسی به وب استفاده می کنند و اگر بازدیدکنندگان خود را مجبور کنید تا سایت را پیمایش کنند ، اساساً به آنها می گویید که به جای دیگری بروند. حتی اگر یک وب سایت ابتدایی دارید ، باز هم باید اطمینان حاصل کنید که در طیف وسیعی از دستگاه ها از جمله تلفن های هوشمند کوچکتر قابل دسترسی و قابل مشاهده است. به طور خلاصه اطمینان حاصل کنید که سایت شما به روش طراحی وب سایت واکنشگرا ساخته شده باشد.

13. اطمینان حاصل کنید که سایت شما سریع است

تا به حال شده که سی ثانیه منتظر بارگیری یک صفحه وب باشید؟ من هم نه. اگر بارگیری سایت شما زیاد طول بکشد ، نرخ پرش شما بسیار بالا خواهد رفت. اطمینان حاصل کنید که صفحات شما از لحاظ فنی تا حد ممکن بهینه شده اند ، از جمله اندازه فایل تصویر ، ساختار صفحه و عملکرد افزونه های شخص ثالث. هرچه سرعت بارگیری سایت شما بهتر باشد بازدید بیشتر خواهد بود .

14. تقویت احساس جامعه

افراد می خواهند نظرات خود را بیان کنند و در مورد موضوعاتی که احساس اشتیاق در مورد آنها دارند نظر بدهند ، بنابراین ایجاد یک انجمن در سایت شما راهی عالی برای شروع مکالمه و افزایش بازدید به وب سایت شما است. از طریق راه حل های شخص ثالث مانند نظرات فیس بوک یا Disqus ، سیستم کامنت گذاری قوی را پیاده سازی کنید یا یک انجمن اختصاصی ایجاد کنید که بازدیدکنندگان بتوانند سوال کنند .

 

15. به گفتگو ها بپیوندید .

شما احتمالاً به طور منظم حداقل از چند سایت مربوط به تجارت خود بازدید می کنید ، پس چرا به گفتگو نمی پیوندید؟ اظهار نظر لزوماً باعث افزایش فوری ترافیک مراجعه نمی شود ، اما ایجاد نام برای خود با ارائه نظرات بصیرت انگیز ، تأمل برانگیز در وبلاگ ها و سایت های صنعت ، راهی عالی برای معرفی نام شماست – که می تواند منجر به ایجاد آن شود . فقط به یاد داشته باشید کیفیت ارتباط مهم است .

16. داده های تجزیه و تحلیل خود را بررسی کنید

Google Analytics تقریباً در هر جنبه قابل تصور سایت شما ، از محبوب ترین صفحات گرفته تا اطلاعات جمعیتی بازدید کنندگان ، یک منبع ارزشمند داده است. داده های Analytics خود را کاملاً زیر نظر داشته باشید و از این اطلاعات برای اطلاع دادن به استراتژی های تبلیغاتی و محتوایی خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که محبوب ترین پست ها و صفحات چیست. داده های بازدید کننده را بررسی کنید تا ببینید که چگونه ، از کجا و چه زمان بازدید سایت شما انجام می شود.

17. در شبکه های اجتماعی فعال باشید

فقط به اشتراک گذاشتن محتوا از طریق کانال های اجتماعی کافی نیست – شما نیز باید به طور فعال در انجمن شرکت کنید. حساب توییتر دارید؟ با هشتگ های مربوطه در بحث های گروهی شرکت کنید. آیا مخاطبان شما در مورد پست های فیس بوک خود نظر می گذارند؟ به سوالات پاسخ دهید و با خوانندگان خود درگیر شوید. از رسانه های اجتماعی همانطور که در نظر گرفته شده استفاده کنید و در واقع با طرفداران خود تعامل کنید.

18. ویدیو را در استراتژی محتوای خود بگنجانید

محتوای مبتنی بر متن خوب است ، اما فیلم می تواند سرمایه جالبی در جذب بازدیدکنندگان جدید و جذابیت سایت شما باشد. داده ها نشان می دهد که نگهداری اطلاعات برای مطالب بصری به طور قابل توجهی بیشتر از متن است ، به این معنی که بازاریابی ویدیویی یک روش عالی برای جلب توجه مخاطب و نگه داشتن آن است و به طور همزمان بازدید از وب سایت شما را افزایش می دهد. بنابراین از تاثیر ویدیو بر سئو سایت غافل نشوید.

19. در مورد رقابت تحقیق کنید

اگر از نرم افزاری مانند BuzzSumo برای بررسی اینکه رقبا در چه وضعیتی قرار دارند استفاده نکرده اید ، در نقطه ضعف بزرگی قرار دارید. این سرویس ها عملکرد اجتماعی سایت ها و محتوای خاص را جمع می کنند تا در یک نگاه به شما در مورد موضوعات مورد توجه خوانندگان و از همه مهمتر ایجاد رسانه های اجتماعی ، در یک نگاه نگاه کنید. اطلاعاتی را که مردم می خوانند (و درباره آنها صحبت می کنند) بیابید و از این نوع محتوا الگوبرداری کنید تا بازدید وب سایت شما را جلب کند.

20. وبینارهای میزبان

مردم عاشق یادگیری هستند و وبینارها راهی عالی برای انتقال خرد شما به مخاطبان مشتاق شما هستند. همراه با یک کمپین تبلیغاتی اجتماعی موثر ، وبینارها راهی عالی برای افزایش بازدید به وب سایت شما هستند. یک هفته یا زودتر از این زمان یک ایمیل ارسال کنید ، و همچنین یک یادآوری “آخرین فرصت برای ثبت نام” یک روز قبل از برگزاری وبینار. و وبینارهای خود را از طریق رسانه های اجتماعی به طور گسترده تبلیغ کنید.

نتیجه

برای ایجاد ترافیک در سایت خود نباید فقط به موتورهای جستجو اعتماد کنید. پس از خواندن این پست ، اکنون باید با تاکتیک های مختلفی آشنا شوید که می توانید برای بازدید مردم از سایت شما استفاده کنید.چنین روشهایی شامل تبلیغات آنلاین ، بازدید از شبکه های اجتماعی ، ارسال مهمان و اظهارنظر است.

خواه از یکی از این تاکتیک ها به صورت جداگانه استفاده کنید ، یا از همه آنها با هم استفاده کنید – هر یک از آنها می تواند نحوه جذب بازدید کننده از وب سایت شما را در حال حاضر تغییر دهد.